.

.

New
Свадба Декорација Многу 6pcs Далечински Контролирани Мулти-бои RGB 6inch Led Свадба Centerpieces, Вазна на Светлината Како Материјали Оркестарот

Свадба Декорација Многу 6pcs Далечински Контролирани Мулти-бои RGB 6inch Led Свадба Centerpieces, Вазна на Светлината Како Материјали

DEN 7680.00

Стока
Достапно.


Марка :
Со Далечински контролер,
Можете да choose16 Бои,4 боја менување на програмите. Јачина на цените е на располагање.
Само работа со батерија само 3 AA
Пакет Се Вклучени :
6 x 6inch led светло база
6 x 24key далечинска контрола
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
. Вазни прикажани во слики не се вклучени.
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.375" висина. Cordless и батерија управувана. Работи за 8 до 10 часа на 3 АА батерии Светлина база има on/off switch. Сликата прикажува дава демонстрација на светлината база во употреба.
Производ Specifcation :
6" со 19 Рамен SMD5050 RGB Led диоди,
За вклучување/исклучување на уредот,
Работа со 3 AA батерии.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Се враќа : Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Дополнителни слика е на мини база светлина и нашите вазна GCV101 Гем Одблесокот Вазна и Кристално Мушка Џамлии.

Детали

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
LED Светло бои:
Мулти-бои LED светла. 16 бои за опции
LED Боја промена програми:
флеш-strobe-исчезнат-мазни за опции
LED Светлата количина:
19pcs SMD5050 RGB
Извор На Енергија:
3AA Батерии
литиум батерија:
Работат повеќе од 8 часа по целосно наполнет, 500 пати полнење живот
Далечински Контролер:
24keys,16keys за бои,ЗА вклучување-Исклучување,светлина прилагоди
Апликации:
Посебно за високи кристал candelabra, мартини, вазни и многу повеќе
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки
Име:
6inch led свадба centerpieces
Свеж

Избор на клиенти