.

.

New
20pieces/ многу 6inch ДОВЕДЕ Под Вазна База Светлина Далечински Контролер Увеселителен парк LED Светилки За Свадба Маса Centerpieces Декорација

20pieces/ многу 6inch ДОВЕДЕ Под Вазна База Светлина Далечински Контролер Увеселителен парк LED Светилки За Свадба Маса Centerpieces

DEN 14352.00

Стока
Достапно.


Работи за 8 до 10 часа на 3 AA батерии
Светлината база има on/off switch.
Се враќа : Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.6inch Мулти-Бои LED Свадба Centerpieces Светлина База (Адаптер+Литиум Батерија Тип)
20pieces/ многу 6inch ДОВЕДЕ Под Вазна База Светлина Далечински Контролер Увеселителен парк LED Светилки За Свадба Маса Centerpieces Декорација
Карактеристики На Производот :
6" сребрена база дијаметар x 1.
Сликата прикажува дава демонстрација на светлината база во употреба. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.
19 супер светло мулти-бои станот SMD5050 LED светла светлина-до централен база.
Јачина на цените е на располагање.
Производ Specifcation :
6" со 19 Рамен SMD5050 RGB Led диоди,
За вклучување/исклучување на уредот,
Работа со 3 AA батерии.375" висина. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.

Детали

Повод:
Број на Компјутери:
20pcs
Бренд Име:
KITOSUN
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EMT-619RGB
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Блескав Време:
6H
Име:
LED Под Вазна База Светлина
работа:
Под Вазна да светне
Осветлување Бои:
16colors со Далечински управувач
Led количина:
19pcs SMD Led диоди , Мулти-Бои
Материјал:
ABS
Големина:
6 width, 1.375high
Работат Време:
трае повеќе од 8hours
Прилики:
партија , свадба , и празници декорација
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки
Свеж

Избор на клиенти