.

.

New
Моден Сини Led Прозрачна Партија Фустан Наметка Облека LED Светло До Растечката Фаза на Изведба Ballroom Костим Одговараат на

Моден Сини Led Прозрачна Партија Фустан Наметка Облека LED Светло До Растечката Фаза на Изведба Ballroom Костим Одговараат на

DEN 14352.00

Стока
Достапно.


Моден Сини Led Прозрачна Партија Фустан Наметка Облека LED Светло До Растечката Фаза на Изведба Ballroom Костим Одговараат на
1. LED Костим Шоу
2. Повеќе детали за LED очила
Тип
Led прозрачна венчаница костим им одговара на жените носат танц
LED боја Сина или прилагодени
Боја на каросеријата
Бела
Ракавици големина
S M L XL или Прилагодени
Трговија на големо и прилагодени на купувачот Pls контактирајте ме
Батеријата
Со батерија
Контрола начини
Префрлете
3. Пакување & Испорака
Ние брод од страна на EMS, DHL,FEDEX, Кина Пост воздух mail, Кина Пост воздух парцела и на друг начин.
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.
FEDEX превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Во нашиот бесплатен превозот нудат, ние ќе ви понуди голем број на превозот опции за клиентите, ве молиме да се разбере јасно некаде ние сме користење на изразат испорака начин.
·

Детали

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на Таткото,Назад На Училиште,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ,Велигден
Блескав Време:
1-2 часа
Број На Модел На:
Ledcostume166
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Производи име:
LED костими За Жените , блескав прозрачна партија се облекуваат танц носат
LED Бои:
Сина или прилагодено боја
Боја На Каросеријата:
Транспарентна
Големина на:
Возрасни Стандард
Трговија на големо и прилагодени на купувачот :
Pls контактирајте ме
Батеријата:
Батерија
Повод:
Бар , DJ ,божиќ, ноќта на Вештерките
Пакување:
Пена + Картон пакет
Е _ прилагодени:
Yes
Контрола:
Префрлете
Свеж

Избор на клиенти