.

.

New
Свадба декорација 300PCS/Многу Магичен Мини Партија Светла пејзаж дрво оркестарот нежна самовила led светло Пргав дизајн балон светлина

Свадба декорација 300PCS/Многу Магичен Мини Партија Светла пејзаж дрво оркестарот нежна самовила led светло Пргав дизајн балон

DEN 7632.00

Стока
Достапно.

Да се чува далеку од мали деца Пакет на 12 Топката Светла (Една боја по кутија) Место овие мали јасно топки сите околу вашата партија место Секој од нив има мали блескав бела LED дека згаснува и исклучување полека Колективно тие произведуваат уникатен движат светулка или самовила светлина ефект водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики Батерии ќе трае 20+ часа постојано на Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring над земјата Заменливи батерии
Батеријата Барања : 2x CR1220-3 V батерии (вклучени)
Димензии : Мерки околу 2cm (Дијаметар)
Пакет се Вклучени : 300 x LED Самовила Бисери Светлина Батериите се вклучени
Производ Слики :
Продавачот Ветување
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Можете да го замените батериите, исто така,.
Свадба декорација 300 PCS/Многу Магичен Мини Партија Светла пејзаж дрво оркестарот нежна самовила led светло Пргав дизајн балон светлина
LED Самовила Бисери, ПРЕДВОДЕНА Бобинки Светлина, LED Топката светлина, LED Балон Светлина
Карактеристики На Производот :
Трансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!
Ставете ги овие мали 3/4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.

Детали

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Име:
Магичен Мини Партија Светла
LED Боја Опции:
Бела/топло бела/црвена/зелена/блу/жолто/розова/виолетова/портокал/теал/вар
Тип На Батерија:
2 парчиња заменливи CR1220 батеријата инсталиран
Како да се активни:
Отворете пластична топка и извлечете ја картичката
водоотпорен или не:
Водоотпорен и тоа е подвижна
Виси или не :
Виси
Предупредување:
Гушење опасност. Да се чува далеку од мали деца
Wokr живот:
Повеќе од 48hours
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки
Свеж

Избор на клиенти