.

.

New
2017 Роденден Украси за Деца 36 Парчиња/многу Мини Led Балони Светла Светилки со Опашката Декорација за Забава/свадбена/божиќ

2017 Роденден Украси за Деца 36 Парчиња/многу Мини Led Балони Светла Светилки со Опашката Декорација за Забава/свадбена/божиќ

DEN 720.00

Стока
Достапно.

Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
2, Креирање на плажа тема со пластични плажа кофи и обоени бонбони.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
. RGB боја blingking. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .

Детали

боја:
rgb бои се менува, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, ТОПЛО БЕЛА, Розова
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Број На Модел На:
KS-BL-030
Бренд Име:
KITOSUN
Блескав Време:
6hours
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
36pcs
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Настан & Партија Ставка Type:
свадба партија декорации
Led количина:
1pc супер-светли led
боја:
бела/топло бела/зелена/блу/red/жолто/портокал/теал/розова/виолетова/RGB
Тип На Батерија:
3 x L736H (LR41) батерии
Траење На Батеријата:
Работат повеќе од 8 часа consistantly
Апликации:
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија декорација за било која партија
Тежина:
4 grams each. good for balloons
Име:
LED Балон светлина
Свеж

Избор на клиенти