.

.

New
Свадба Покани Декорација бесплатен Превозот 50pcs/многу Led Балон Светилка за Хартија Фенер Свадба Цвеќиња Декорација Светлина

Свадба Покани Декорација бесплатен Превозот 50pcs/многу Led Балон Светилка за Хартија Фенер Свадба Цвеќиња Декорација Светлина

DEN 1104.00

Стока
Достапно.


Спецификација За Производ :
А, Една светла LED
Б, Изградена-во низа јамка
C, Водоотпорен
D, Големина : 35mm x 11mm дијаметар
E, Пресврт за да го вклучите/исклучите
F, 1pc/пп торба. RGB боја blingking.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка.
Пакет Се Вклучени :
50 x LED Балон светлина
** Балони НЕ се вклучени **
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Карактеристики На Производот :
1, Пополнете јасна мраз кофа со Мини Партија Светла и коцки мраз или мермери.
Превозот : 1.
Од начинот на кој . 100pcs/внатрешна кеса.
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија украси за graduations, свадби, пензионирања, роденден партии, како и кои било други специјални прилики.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.
2, Креирање на плажа тема со пластични плажа кофи и обоени бонбони. има забава во домот не мора да се ограничи вашата креативност! Евтини партија балони, се овозможи дури и на повеќето буџетот и свесно да фаза импресивни партии.

Детали

Повод:
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
LED Балон светлина
Бренд Име:
KITOSUN
Број на Компјутери:
50pcs
Блескав Време:
6
Настан & Партија Ставка Type:
свадба партија декорации
Led количина:
1pc супер-светли led
боја:
бела/топло бела/зелена/блу/red/жолто/портокал/теал/розова/виолетова/RGB
Тип На Батерија:
3 x L736H (LR41) батерии
Траење На Батеријата:
Работат повеќе од 8 часа consistantly
Апликации:
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија декорација за било која партија
Тежина:
4 grams each. good for balloons
Тип:
шапка
is_customized:
Yes
Име:
LED Балон светлина
Свеж

Избор на клиенти