.

.

New
Бесплатен Превозот 20pcs/lo Led балон светне Балони Божиќ Фестивал Свадба, Роденден & Партија Декорација Светлина, Дете Играчки

Бесплатен Превозот 20pcs/lo Led балон светне Балони Божиќ Фестивал Свадба, Роденден & Партија Декорација Светлина, Дете Играчки

DEN 475.20

Стока
Достапно.

Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.
Пакет Се Вклучени :
20 x LED Балон светлина
** Балони НЕ се вклучени **
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.

Детали

боја:
Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Топло бела, Розова
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Земјата Ден,Денот на Таткото,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
KS-BL-030
Блескав Време:
6H
Број на Компјутери:
20pcs
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Настан & Партија Ставка Type:
свадба партија декорации
Led количина:
1pc супер-светли led
боја:
бела/топло бела/зелена/блу/red/жолто/портокал/теал/розова/виолетова/RGB
Тип На Батерија:
3 x L736H (LR41) батерии
Траење На Батеријата:
Работат повеќе од 8 часа consistantly
Апликации:
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија декорација за било која партија
Тежина:
4 grams each. good for balloons
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Име:
LED Балон светлина
Свеж

Избор на клиенти