.

.

New
Предводена Подводни Светлината, 3AAA батерија управувана далечински контролирани led вазна светлина база за свадба партија декорација

Предводена Подводни Светлината, 3AAA батерија управувана далечински контролирани led вазна светлина база за свадба партија декорација

DEN 287.52

Стока
Достапно.


Детали

Повод:
Бренд Име:
KITOSUN
Блескав Време:
6hours
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
ЕЗ-010M
Име:
предводена подводни светлината
боја:
RGB Мулти-бои, Со далечински контролер може да се покаже 16 различни бои
Светлината Количина:
10pcs Супер светло Мулти-бои SMD5050
Далечински Управуван:
Да, IR-далечински контролер
моќност:
3 Х ААА Батерии
Водоотпорен:
100% водоотпорен дизајн
Големина:
D2.75*H0.9
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки
Свеж

Избор на клиенти