.

.

New
2018 Led венчаница 25pcs/многу Светлечки Летање Бамбус Dragonfly светне Трепка Играчки За Деца Роденден Материјали Сјај

2018 Led венчаница 25pcs/многу Светлечки Летање Бамбус Dragonfly светне Трепка Играчки За Деца Роденден Материјали Сјај

DEN 787.00
DEN 874.08

Стока
Достапно.


25pcs/многу led Прозрачна летање бамбус dragonfly светне трепка играчки за деца како подарок
Опис на производот :
[стока спецификации] : околу 22 cm [стока тежина] : еден за 11g [стока материјал] : LED светло; пвц+ електронски компоненти Боја случаен испорака ви благодариме се разбере. Детството класичните играчки спомени од детството на летање бамбус dragonfly (пластика) Ова е многу класичен играчки, пластични бар е вметната во листот, се стави до бришење помеѓу вашите раце, тоа е како dragonfly полета. Бамбус dragonfly, во рацете на вашиот ротација брзиот пораст ротација паѓа... Не е да се најде среќно детство, и вашето бебе заедно за да ги видиш забава на детството време бар.
пакет се вклучени :
пакет се вклучени : 25pcs/многу led dragonfly


Детали

Број На Модел На:
PTL8044*25
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,април Будала Ден,Божиќ,Велигден
Број на Компјутери:
25pcs
Блескав Време:
5-10 часа
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
Свеж

Избор на клиенти