.

.

New
Маскира украси rgb led светло,подводни led светло,водоотпорен LED партија светлина со далечински управувач

Маскира украси rgb led светло,подводни led светло,водоотпорен LED партија светлина со далечински управувач

DEN 3312.00

Стока
Достапно.

целосно пренослив.
*** 16 Статични бои , Со 24keys далечински контролер, можете да изберете 16 differents боја толку лесно . 10 Супер светло SMD LED, Овие LED Светла се професионално осветлување извор на светлина. светлината ќе се задржи статични бела боја.
*** Супер Светло . Водоотпорен дизајн , Потопна . ако сакате да .

Детали

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Име:
Подводни led вазна светлина
боја:
RGB Мулти-бои, Со далечински контролер може да се покаже 16 различни бои
LED Светло Количина:
10pcs Супер светло Мулти-бои LED SMD5050
Далечински управуван?:
Да, IR-далечински контролер за да го вклучите/исклучите светлина
Функција:
Мирно, По инсталиран на 3AAA батерии.тоа ќе
Случај materails:
Случај materails
водоотпорен или не:
100% водоотпорен дизајн
Големина:
D2.75*H0.9
Тежина:
50grams
Апликации:
Се користи за било вазни, подводни ,хартија фенер цвет аранжман
Свеж

Избор на клиенти