.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs огледало централен Далечински контролирани 8inch LED вазна светлина база за свадба партија Табела Candelabra декорација

Бесплатен превозот 10pcs огледало централен Далечински контролирани 8inch LED вазна светлина база за свадба партија Табела Candelabra

DEN 16800.00

Стока
Достапно.

Далечински управувач способни (Далечински Управувач вклучени.
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.375" висина. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Светлината база со Далечински контролер за да го вклучите/исклучите светлото .
Превозот :
1. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. На литиум батерија инсталирана во внатрешноста на база. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
НИЕ МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ЧИСТА БЕЛА БОЈА САМО
Пакет се Вклучени : 10 x 8inch 3 W LED Место Светло База 10 x Адаптер 10 x 24keys Далечинска Контрола
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. 1 парче мулти-бои Место LED светло во центар,со 45 степен леќа, светло-до централен база.

Детали

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
LED Боја промена програми:
флеш-strobe-исчезнат-мазни за опции
LED Светлата количина:
1PC 3W висока моќност Multic-боја на самото Место LED сијалица
Извор На Енергија:
Литиум батерија инсталирана+адаптер за полнење
литиум батерија:
Работат повеќе од 8 часа по целосно наполнет, 500 пати полнење живот
Далечински Контролер:
24keys,16keys за бои,ЗА вклучување-Исклучување,светлина прилагоди
Адаптер за полнење информации:
110-240V влезен напон,5VDC 1.5 ЕДЕН излез
Апликации:
Посебно за високи кристал candelabra, мартини, вазни и многу повеќе
Име:
8inch led свадба centerpieces светлина база
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки
Свеж

Избор на клиенти