.

.

New
Блескави Ласерски Прсти Греди Партија Флеш Играчки LED Светла Играчки 1000 компјутери/многу

Блескави Ласерски Прсти Греди Партија Флеш Играчки LED Светла Играчки 1000 компјутери/многу

DEN 6240.00

Стока
Достапно.


LED Прст Светло Ласерски Прст Греди Прстен Факелот За Партија,Свадба, Прослава се Мешаат Боја Боја : црвена, бела, сина, зелена (ако постои барање за еднакви испратена) Тежина : Околу 6g/pc Големина : 1.5*1.5*4cm Напојува со 3 x*AG3 батерии (вклучени) Пакет : Цртан филм+меур пакет 100% сосема нов и висок квалитет Со ултра сјајна LED светло Секој Прст Греди има своја единствена боја на Еластична прст ремени лесно и удобно се вклопуваат сите прсти, пенкала, моливи, алатки, итн Едноставно треба да се сврти на прекинувач и бран вашето рака Покажува вашиот кул стил на подиумот Идеален за партиите, клубови, барови, диско и изведувачки уметности лејн, итн

Детали

Број На Модел На:
m98
Бренд Име:
szlinxikeji
Тип:
Партијата & Декоративни Светилки
is_customized:
Yes
Спецификација:
0.7-0.9M
Свеж

Избор на клиенти