.

.

New
година Директна продажба 180pcs/многу Батерија Управувана светлина, се зголеми топката светлина за Свадба Декорација Самовила Светла

година Директна продажба 180pcs/многу Батерија Управувана светлина, се зголеми топката светлина за Свадба Декорација Самовила

DEN 4752.00

Стока
Достапно.


На тревникот, во градината, виси од дрвја, грмушки и тавани. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Можете да го замените батериите, исто така,.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.
Спецификација за производ : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Гушење опасност. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Секој од нив има мали блескав LED дека згаснува и исклучување, полека.
2016 година Директна продажба 180pcs/многу Батерија Управувана светлина, се зголеми топката светлина за Свадба Декорација Самовила Светла
Карактеристики На Производот :
Трансформира вашиот настан во еден магичен земјата на чудата!
Ставете ги овие мали 3/4" дијаметар јасно топки насекаде околу вашата партија место.
Риболов линија може да се доставуваат со користење на мали вдлабнати кука за anchoring.
Превозот : 1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.
Нивните водоотпорен дизајн овозможува за употреба во вода карактеристики, каде што тие ќе плови.

Детали

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Име:
Батерија Управувана самовила led Светла parls
LED Боја Опции:
Бела/топло бела/црвена/зелена/блу/жолто/розова/виолетова/портокал/теал/вар
Тип На Батерија:
2 парчиња заменливи CR1220 батеријата инсталиран
Како да се активни:
Отворете пластична топка и извлечете ја картичката
водоотпорен или не:
Водоотпорен и тоа е подвижна
Виси или не :
Виси
Предупредување:
Гушење опасност. Да се чува далеку од мали деца
Тип:
свадба Празнична & Партија Материјали
Свеж

Избор на клиенти