.

.

New
Многу од 10 3M 10FT 30 LED диоди 5V Сребро Бакарна Жица LED светло string за дома свадба партија спална соба украсување партија градина и сл.

Многу од 10 3M 10FT 30 LED диоди 5V Сребро Бакарна Жица LED светло string за дома свадба партија спална соба украсување партија

DEN 1680.00

Стока
Достапно.

Можете да се врзуваат и поклопецот до случаен да се прават форми.
Многу од 10 3 M 10 FT 30 LED диоди 5 V Сребро Бакарна Жица LED светло string за дома свадба партија спална соба украсување партија градина и сл.

Детали

Големина:
S
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
is_customized:
Yes
Блескав Време:
мешавина
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
Име:
3m 30 led диоди string Сребро Бакарна Жица LED светло
LED Проред:
10CM , 4inch
вкупна должина:
10ft , 3M
Тип На Батерија:
3AA Батерии(не се вклучени)
LED Сијалица големина:
3-4MM , Солза Форма, Forst
Жица боја:
сребрена боја
Повод:
свадба партија декорации
Свеж

Избор на клиенти