.

.

New
Бесплатен Превозот Црвени LED Облека, Ласерски Костуми, Ласерски Градник Секси Девојка,Ласерски Очила За ноќен клуб Изведувачи

Бесплатен Превозот Црвени LED Облека, Ласерски Костуми, Ласерски Градник Секси Девојка,Ласерски Очила За ноќен клуб Изведувачи

DEN 2938.00
DEN 3264.00

Стока
Достапно.


започнете
на крајот Треба да се користи во чад средина Излезна моќност : Црвено : 650nm 5m W Со rechargerable батеријата. Работа 30min за едно време. Време на полнење : 30 часа Големина : Слободен Големина Собирање тип. Половината : со долго тока (можете да ја прилагодите) Градник не може да се мијат, ние препорачуваме да користите рампа за еднократна употреба градите налепници.

Детали

боја:
Ласерски Градник, Ласерски Појас, Ласерски Очила, Градник Појас Очила
Големина:
Free Size
Бренд Име:
TEMLASER
Повод:
Партија,Велигден,Свадба,Ноќта На Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Нова Година,Денот На Благодарноста,Роденден
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
221-2
Број на Компјутери:
1pc
Блескав Време:
30min
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти