.

.

New
2018 Led Свадба Фаворизира 24pcs/многу Флеш Играчка Мулти Боја на Светлината Led Љубов Држи Палка Сјај За Свадба Партија Концерт Реквизити Настан

2018 Led Свадба Фаворизира 24pcs/многу Флеш Играчка Мулти Боја на Светлината Led Љубов Држи Палка Сјај За Свадба Партија Концерт

DEN 2009.00
DEN 2208.00

Стока
Достапно.


24pcs/многу Флеш играчка мулти боја блиц светлина играчка led љубов стап led батон сјај се држиме за свадба партија концерт реквизити настан партија
led љубов стап
1.светла боја : бела
2.должина : 20 CM
3.боја : црвена,сина,зелена,розова,жолта,бела
сјај time : 20 часа
пакет се вклучени : 24 компјутери led љубов стапови
24pcs/многу Флеш играчка мулти боја блиц светлина играчка led љубов стап led батон сјај се држиме за свадба партија концерт реквизити настан партија
24pcs/многу Флеш играчка мулти боја блиц светлина играчка led љубов стап led батон сјај се држиме за свадба партија концерт реквизити настан партија
24pcs/многу Флеш играчка мулти боја блиц светлина играчка led љубов стап led батон сјај се држиме за свадба партија концерт реквизити настан партија

Детали

Повод:
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
Број На Модел На:
PTL6005*24
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
24pcs
Блескав Време:
20 часа
Бренд Име:
CNOKYHOUSE
Број на Компјутери:
24pcs
Свеж

Избор на клиенти