.

.

New
20pcs/многу Водоотпорен Подводни Батеријата Напојува Подводни LED Чај Светла Свеќа за Свадба Партија Украси Бесплатен превозот

20pcs/многу Водоотпорен Подводни Батеријата Напојува Подводни LED Чај Светла Свеќа за Свадба Партија Украси Бесплатен превозот

DEN 719.52

Стока
Достапно.


Се враќа : Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
МНОГУ МНОГУ ПОВЕЌЕ ПОСВЕТЛА ОД ДРУГИ НИЗОК КВАЛИТЕТ НА ПОДВОДНИТЕ FLORALYTES.
Пакет Детали : 10units/pk/боја, 100units/Внатрешен кутија, 1000units/Master Картон.
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
20pcs/многу Водоотпорен Подводни Батеријата Напојува Подводни LED Чај Светла Свеќа за Свадба Партија Украси Бесплатен превозот
Answer : ___________________________ Note : Пеат боја на стабилна, RGB боја бавно исчезнат за секоја боја.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.
Заменливи CR2032 батеријата.X 1"HLight Тежина : 14 G Бои на Располагање Во(11 бои) : Бело-Топло Бела-Црвено-Жолто-Портокалова-Сино-Зелена-Теал-Виолетова-Розова- RGB Бавно исчезнат.
Пакет се Вклучени : 20 x подводни led floralyte светлина Батериите се вклучени
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.Да се избегне гледа директно во сијалица кога е активирано. Оригиналниот 2 парчиња CR2032 батерии вклучени . Картон Големина : 49*45*31 CM. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.

Детали

Големина:
S
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
is_customized:
Yes
Блескав Време:
мешавина
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
Име:
подводни led floralyte светлина
Led количина:
1 сингл led сијалица
Како да се префрлите:
Пресврт за да го вклучите и исклучите
Траење На Батеријата:
повеќе од 48 часа
Led боја:
сите бои
Големина:
1.125D*1H
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки
Mfg Серија Број:
Хаваи Серија
Повод:
свадба партија декорации
Свеж

Избор на клиенти