.

.

New
Freeshipping Ел Жица очила за сонце LED Светло флеш KT мачка Очила звук активира switch ел очила роденден украси за деца

Freeshipping Ел Жица очила за сонце LED Светло флеш KT мачка Очила звук активира switch ел очила роденден украси за деца

DEN 427.20

Стока
Достапно.

Материјал : Пластични Рамка Должина : Околу 15.5 cm Рамка Висина : Околу 6cm Храмот Должина : Околу 14cm Моќ : 1.5 V 2 x AA батерии (не се вклучени) боја : црвен портокал зелена сина, бела розова боја се виолетови жолта ( ве молиме оставете порака за боја ) Кога ќе го притиснете копчето, ќе се најде на светлината има три начини : постојана светлина, брзо трепкачко светло и звук трепка Може да се користи на било Повремени како што се Он, Привремени, Позитивни Страни, Дискотеки, Клубови, Haloween ,Родендени, Фестивали и Настани

Детали

боја:
Црвена, Жолта
Повод:
Роденден,Децата Ден
is_customized:
Yes
Блескав Време:
10hours
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Број На Модел На:
G1148
производство име:
ЕЛ жица Гласовна контрола led наочари
Големина:
15.5*6cm
бојата на телото:
Црна
Батеријата:
2 парчиња АА батерија(не се вклучени)
Н W:
80g
Пакет:
1pcs/opp вреќа,
Свеж

Избор на клиенти