.

.

New
2.3 mm 1Meter 2 парчиња Сопствени бои флексибилни ЕЛ жица Electroluminescent Жица Неонски Блескав Strobing за играчки/занает Свадба оркестарот

2.3 mm 1Meter 2 парчиња Сопствени бои флексибилни ЕЛ жица Electroluminescent Жица Неонски Блескав Strobing за играчки/занает

DEN 301.00
DEN 335.04

Стока
Достапно.

Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски. Понуда За 360 Степени На Осветлување.3 mm
Жица Должина : 1 метар x 2pieces
Поддржано Од : 2 X AA Батерии (Не се Вклучени)
Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување
Објектот Тежина : 55g
Фреквенција : 400 Hz~5000 Hz
Живот Време : >12,000 Часа
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Карактеристики :
1. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.
Боја Избор :
Десет Бои Детали :
Карактеристики :
1.3 mm 1 Meter 2 парчиња две бои флексибилни ЕЛ жица Electroluminescent Жица Неонски Блескав Strobing за играчки/занает декорација
Пакет Вклучувајќи :
1 Метар 2. Скалите, Канал, Сигнализацијата, Осветлување, Привремено Отворено Опасни Област Предупредување И Безбедност
4.3 mm ЕЛ Жица x 2pieces
1 Piece Еден во два splitter ( еден Машки Конектор со Две Женски Конектори )
1 Piece 3 V Батеријата Случај & Контролер
Спецификација :
Жица со Дијаметар : 2. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување. Во Затворени Простории Или На Отворено Рекламирање, Знак, Текст Шема, Дрво, Ограда, Градина, Градење На Ноќта Декорација;
2. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски. Понуда За 360 Степени На Осветлување.
6 Можете Да Го Користите Целиот Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури И Вашиот
Домашно милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови.
6 Можете Да Го Користите Целиот Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури и на Вашето домашно Милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови.

Детали

боја:
Обичај 2pieces
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Дипломирањето,Децата Ден,Назад На Училиште,април Будала Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Број На Модел На:
2.3 mm ел жица поставена
Блескав Време:
12-15ч(2-АА Батерии)
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
боја:
портокал и Проѕирно сини
ЕЛ Жица со Дијаметар:
2.3 mm
Должина:
1Meter orange and 1 Meter Transparent blue
Место на Потекло:
Кина (Копно)
користат за:
Фестивалот и cosplay и така натаму
Повод:
Божиќ
Материјал:
Пластични
ЕЛ возачот:
DC3V стабилен на/Трепка возачот
Свеж

Избор на клиенти