.

.

New
Нови Пристигнување LED Ракавици Прозрачна Трепка Ракавици Очила Фаза Реквизити За Свадба Секс Жена Очила Крик Костимот Партии

Нови Пристигнување LED Ракавици Прозрачна Трепка Ракавици Очила Фаза Реквизити За Свадба Секс Жена Очила Крик Костимот Партии

DEN 2736.00

Стока
Достапно.


Нови Пристигнување LED Ракавици Прозрачна Трепка Ракавици Очила Фаза Реквизити За Свадба Секс Жена Очила Крик Костимот Партии
Pls Информации :
1. т неговиот led ракавици е нашиот нов дизајн, со батерија , ние ќе ви испратиме заедно со recharger.
2.Ако не ви се допаѓа овој стил, pls ми испратите вашиот дизајн слика, ние може да обичај се направи за вас.
·

Детали

боја:
Еден Пар На Ракавици, 1 Buc Десната Рака, 1 Buc Левата Рака
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ,Велигден
Блескав Време:
1-2 часа
Број На Модел На:
ledgloves4
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Производи име:
Led светло до прозрачна ракавици dj Партија
контрола начини:
Префрлете
Led боја:
Бела боја или прилагодени
Боја На Каросеријата:
Црна или costumized
Извор На Светлина:
LED
Батеријата:
Батерија
Повод:
Бар , DJ , божиќ, ноќта на Вештерките
Пакување:
Пена + Картон пакет
Е _ прилагодени:
Yes
Трговија на големо и прилагодени на купувачот :
Pls контактирајте ме
Свеж

Избор на клиенти