.

.

New
10pcs/многу LED Трепка String светлина 2m светла стрингови за Божиќ Фестивал Партија Самовила Шарени Божиќ Гарланд светилки Декорации

10pcs/многу LED Трепка String светлина 2m светла стрингови за Божиќ Фестивал Партија Самовила Шарени Божиќ Гарланд светилки Декорации

DEN 1392.00

Стока
Достапно.


ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
Превозот :
1. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Можете да се врзуваат и поклопецот до случаен да се прават форми.4 mm Жица Должина : 200cm, 2 Meter Сијалица Простор : 10см, 4inch Батеријата Модел : 2 x Cr2032 Батерии ( Вклучени ) Вклучени Батерии : Да Батеријата може да се замени : Да Работи Време : Повеќе од 48hrs
Пакет се Вклучени : 10pcs x Микро 2m 20 CR2032 Батерија управувана led string светлина ( Батерии вклучени )
Производ Слики :
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.

Детали

Повод:
Ноќта на вештерките,Партија,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,Велигден
Бренд Име:
KITOSUN
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EMT-020
Блескав Време:
12hours
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Име:
Led трепка бакар светлина string
LED Проред:
10CM , 4inch
вкупна должина:
7ft ,2.3 M
Тип На Батерија:
CR2032 батерии вклучени
LED Сијалица големина:
3-4MM , Солза Форма, Forst
Жица боја:
сребрена боја
Батеријата:
CR2032 Копчето Монета Батерии
Повод:
свадба партија декорација
Свеж

Избор на клиенти