.

.

New
Нови Пристигнување LED Очила Бела Боја Прозрачна Очила Фаза Реквизити За Свадба Секс Жена Очила Крик Костимот Партии

Нови Пристигнување LED Очила Бела Боја Прозрачна Очила Фаза Реквизити За Свадба Секс Жена Очила Крик Костимот Партии

DEN 2832.00

Стока
Достапно.


Нови Пристигнување LED Очила Бела Боја Прозрачна Очила Фаза Реквизити За Свадба Секс Жена Очила Крик Костимот Партии
Pls Информации :
1. т неговиот led очила е нашиот нов дизајн, со батерија , ние ќе ви испратиме заедно со recharger.
2.Ако не ви се допаѓа овој стил, pls ми испратите вашиот дизајн слика, ние може да обичај се направи за вас .
·

Детали

Блескав Време:
1 час
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на Таткото,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Број На Модел На:
Ledglasses-6
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Производи име:
LED прозрачна очила , светкави очила , очила блескав
контрола начини:
Префрлување и далечинскиот управувач
Led боја:
бела или прилагодени
Боја На Каросеријата:
Црна или costumized
Очила големина :
Возрасни Стандард
Батеријата:
Батерија
Повод:
Бар , DJ , божиќ, ноќта на Вештерките
Пакување:
Пена + Картон пакет
Е _ прилагодени:
Yes
Трговија на големо и прилагодени на купувачот :
Pls контактирајте ме
Свеж

Избор на клиенти