.

.

New
Бесплатен превозот 360pcs/многу купувачи ЛОГОТО led Хривнија трепка Wristband звук активира хривнија за хавајски партија декорации

Бесплатен превозот 360pcs/многу купувачи ЛОГОТО led Хривнија трепка Wristband звук активира хривнија за хавајски партија декорации

DEN 20799.84

Стока
Достапно.


led трепка гласовна контрола хривнија
1.пакет : 1pcs/opp вреќа
2. дијаметар : 7.5 CM
3.бојата на телото : црвена,сина,зелена,бела
4.боја на светлина : црвена,сина,зелена,бела
5.батерија : 2 парчиња AG3(заменливи)
6. цел : бар. концерт. големиот спортски настан. итн
плати Attenation повеќе квантитет, повеќе попуст.
НАД 1000 PCS,ЈАС МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ЛОГО

Детали

боја:
црвена, бела, сина, зелена, мешана боја
Повод:
Ноќта На Вештерките,Партија,Големиот Настан,Божиќ
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Закачам
is_customized:
Yes
Блескав Време:
10hours
Број На Модел На:
BF-032
Број на Компјутери:
360pcs
Име на производ:
led трепкачко светло хривнија контрола
Дијаметар:
7.5 cm
бојата на телото:
Црвена,Сина,Зелена,Бела
боја на светлина:
Црвена,Сина,Зелена,Бела
Батеријата:
2 парчиња AG3(замени)
Материјал:
Пластични
Пакет:
1pcs/opp вреќа
Свеж

Избор на клиенти