.

.

New
Wecool трговија на големо блескав партија класичните играчки декоративни партија маска очила 2015 нова мода светне flash LED очила

Wecool трговија на големо блескав партија класичните играчки декоративни партија маска очила 2015 нова мода светне flash LED

DEN 3024.00

Стока
Достапно.


Wecool трговија на големо блескав партија класичните играчки декоративни партија маска очила 2015 нова мода светне flash LED очила
1. LED Очила Шоу
2. Повеќе детали за LED очила
· Нашите LED очила имаат многу видови , можете да избор сакате стил , led очила е прилагодена , може да ми испратите вашиот дизајн слика, ние може да suppy на samer дизајн за вас , ова доведе очила е нашиот нов дизајн, со батерија , ние ќе ви испратиме recharger , повеќето предност е тоа што овој тип led очила може да се контролира со Далечински Управувач , може да се менува 7 бои и може да flash , можете да ги контролирате боја , флеш брзина , ефектот на владата , светла и така натаму , тоа е да се користи за dj , бар , партија , Chriamas и ноќта на Вештерките.
Тип
LED очила , светкави очила , очила блескав
LED боја
7 бои , светкави боја
Боја на каросеријата
Црна или Бела
Ракавици големина
180*8 mm
Нето тежина
500g/ парче
Батеријата
Со батерија
Контрола начини
Префрлување и далечинскиот управувач
Пакување
Пена + Тетрапак пакување
3. Пакување & Испорака
4. Совети
·

Детали

боја:
7 Бои
Повод:
Блескав Време:
за 1-2hour
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Број На Модел На:
Wecool-LEDG001
Производи име:
LED очила , dj очила , очила блескав
Бои:
7 бои , може да се блиц (7 бои промена)
Боја На Каросеријата:
Црна
Нето тежина:
500g / парче
Ракавици Големина:
180*8 mm
Батеријата:
Батерија
Повод:
Бар , DJ , hristmas, ноќта на Вештерките
Пакување:
Пена + Картон пакет
Е _ прилагодени:
Yes
Контрола:
со Далечински управувач
Свеж

Избор на клиенти