.

.

New
година Lembrancinhas Де Casamento бесплатен Превозот 120pcs Копчето Батеријата Управувана Балон Хартија Фенер Led Мини Светлина Свадба Оркестарот,

година Lembrancinhas Де Casamento бесплатен Превозот 120pcs Копчето Батеријата Управувана Балон Хартија Фенер Led Мини Светлина

DEN 2448.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Настан & Партија Ставка Type:
свадба партија декорации
Led количина:
1pc супер-светли led
боја:
бела/топло бела/зелена/блу/red/жолто/портокал/теал/розова/виолетова/RGB
Тип На Батерија:
Заменливи 3 x L736H (LR41) батерии(inchluded)
Траење На Батеријата:
Работат повеќе од 8 часа consistantly
Апликации:
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија декорација за било која партија
Тежина:
4 grams each. good for balloons
Водоотпорен:
целосно водоотпорен
Име:
LED Балон светлина
Свеж

Избор на клиенти