.

.

New
Свадба Сувенири Бесплатен Превозот 48pcs Led Балон Светлина, Потопна Хартија Фенер Светлина за Свадба Флорални Цвет Декорација

Свадба Сувенири Бесплатен Превозот 48pcs Led Балон Светлина, Потопна Хартија Фенер Светлина за Свадба Флорални Цвет Декорација

DEN 1104.00

Стока
Достапно.

Започнување со работите на вашите гости види прв. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Единствена светла боја само На Постојана, Не трепка.
Карактеристики На Производот :
1, Пополнете јасна мраз кофа со Мини Партија Светла и коцки мраз или мермери. има забава во домот не мора да се ограничи вашата креативност! Евтини партија балони, се овозможи дури и на повеќето буџетот и свесно да фаза импресивни партии.

Детали

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Настан & Партија Ставка Type:
свадба партија декорации
Led количина:
1pc супер-светли led
боја:
бела/топло бела/зелена/блу/red/жолто/портокал/теал/розова/виолетова/RGB
Тип На Батерија:
3 x L736H (LR41) батерии
Траење На Батеријата:
Работат повеќе од 8 часа consistantly
Апликации:
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија декорација за било која партија
Тежина:
4 grams each. good for balloons
Име:
LED Балон светлина
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки
Свеж

Избор на клиенти