.

.

New
Специјална Понуда Свадба Фаворизира И Подароци Lembrancinhas Де Casamento 24pcs Подводни LED Floralyte Светла Ноќ Светилки Оркестарот

Специјална Понуда Свадба Фаворизира И Подароци Lembrancinhas Де Casamento 24pcs Подводни LED Floralyte Светла Ноќ Светилки

DEN 1200.00

Стока
Достапно.


ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.
Се враќа : Ние се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.X 1"HLight Тежина : 14 G
Пакување Детали : 10units/pk/боја, 100units/Внатрешен кутија, 1000units/Master Картон.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Спецификација на производот : На Оригиналниот Подводните Flora Lyte јас само треба пресврт за да го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ, Водоотпорен акцент светлина со двојна супер-светли LED Светилки, Потопна во течност.
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл. Заменливи CR2032 батеријата. Бруто Тежина : 20 КГ
Пакет се Вклучени : 24 x Подводни led floralyte светла ** 2 x cr2032 батерии вклучени **
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.

Детали

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Траење На Батеријата:
повеќе од 48 часа
Големина:
1 tall ,1.125 wide round shape, original design
Пакување:
10pcs/блистер кутија,100pcs/внатрешен кутија,1000pcs/Master Картон
операција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Апликации:
цветни аранжмани,дизајн реквизити,табела прилагодувања, свеќа за votives
водоотпорен или не:
IP68 Подводните/Водоотпорен
Материјал:
ABS
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки
Име:
Подводни led светла floralyte
Свеж

Избор на клиенти