.

.

New
година Реално бесплатен Превозот 30pcs Копчето Батеријата Управувана Подводни Led Светло Floralyte за Свадба Декорација Како Празнично Материјали

година Реално бесплатен Превозот 30pcs Копчето Батеријата Управувана Подводни Led Светло Floralyte за Свадба Декорација

DEN 1584.00

Стока
Достапно.

Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
Спецификација За Производ :
Оригиналниот Подводните Flora Lyte јас само треба пресврт за да го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ,
Водоотпорен акцент светлина со двојна супер-светли LED Светилки, Потопна во течност.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Заменливи CR2032 батеријата. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Превозот : 1.Последната една недела постојано. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . Бруто Тежина : 20 КГ
Пакет Се Вклучени :
30 x Подводни led светла floralyte
** 2 x cr2032 батерии вклучени **
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.

Детали

Блескав Време:
Бубрезите
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број на Компјутери:
1pc
Бренд Име:
KITOSUN
Повод:
батеријата работеше:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Траење На Батеријата:
повеќе од 48 часа
Големина:
1 tall ,1.125 wide round shape, original design
Пакување:
10pcs/блистер кутија,100pcs/внатрешен кутија,1000pcs/Master Картон
операција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Апликации:
цветни аранжмани,дизајн реквизити,табела прилагодувања, свеќа за votives
водоотпорен или не:
IP68 Подводните/Водоотпорен
Тип:
свадба партија светла
Име:
Подводни Led Светло Floralyte
Свеж

Избор на клиенти