.

.

New
Led Прозрачна го Осветлуваат Блескав Новина Секси Жени Облека се Облекуваат Да Спреј огномет Led Костим Одговараат За Фаза Шоу

Led Прозрачна го Осветлуваат Блескав Новина Секси Жени Облека се Облекуваат Да Спреј огномет Led Костим Одговараат За Фаза Шоу

DEN 33552.00

Стока
Достапно.


Led Прозрачна го Осветлуваат Блескав Новина Секси Жени Облека се Облекуваат Да Спреј огномет Led Костим Одговараат За Фаза Шоу
Pls информации :
Овој фустан има функција која може да спреј огномет, но треба купи огномет од себе. Бидејќи Царинскиот забрана огномет
·

Детали

боја:
Може да се менува 7 бои, Црвено светло боја, Бела светлина, боја, Сина светлина боја, Зелено светло боја, Жолта боја на светлина
Повод:
Блескав Време:
околу 1 час
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
Ledcostume81
Производи име :
LED Трепка Прозрачна Расте костими танц носат
Извор на светлина:
LED
Led боја:
Црвено или прилагодено боја
работно време:
за 3 часа
Време На Полнење:
Околу 2 Часа
Батеријата:
Батерија
Контрола :
Далечинскиот управувач или да се Префрлиш со рака
Употреба:
Фаза на Изведба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија
Е прилагодено :
Yes
Трговија на големо и обичај купувачот :
Pls контактирајте ме
Свеж

Избор на клиенти