.

.

New
WX14 Cosplay Пејач Сребро огледало кристал облека танц ballroom led светло костими бар партија dj диско шарени носи писта

WX14 Cosplay Пејач Сребро огледало кристал облека танц ballroom led светло костими бар партија dj диско шарени носи писта

DEN 24068.00
DEN 26448.00

Стока
Достапно.


WX14 Cosplay Пејач Сребро огледало кристал облека танц ballroom led светло костими бар партија dj диско носи писта одговара маска
Забелешки :
1.Маска за слободни испрати до вас со костими .
2. Ако имате било какви прашања ,бидете слободни да contct мене .

Детали

боја:
Без светлина модел, Предводена бела светлина, LED шарени светлина
Повод:
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
wx14
Бои:
Бела светлина/шарени светлина /нема светлина
Водоотпорен:
Yes
Големина:
Сигнал /Custom по барање
Производниот циклус:
3-10 дена
Употреба:
Партија ТВ шоу Клуб Фаза шоу
Свеж

Избор на клиенти