.

.

New
Fengshangmei 5 Бои Помине Уметност Акрилик Прав Течност За Кристал Нокти Маникир Обоени Скулптура Во Прав

Fengshangmei 5 Бои Помине Уметност Акрилик Прав Течност За Кристал Нокти Маникир Обоени Скулптура Во Прав

DEN 127.00
DEN 133.92

Стока
Достапно.

Fengshangmei 5 Бои Помине Уметност Акрилик Прав Течност За Кристал Нокти Маникир Обоени Скулптура Во Прав
Ова Акрилик во прав се користи за 3 D Модел sculpturing ,ноктите проширување и др .Тоа мора да се користи со акрил течност.
Постојат 5 акрилни бои во прав за опција сега . Транспарентен , бела ,розова ,природни ,голи розова.
Користете чекори :
1. Натопи акрилик пенкало во акрилик течни да ги апсорбира некои течни
2. Натопи пенкало во акрилик прав тегла ,ќе има некои прав се држиме до пенкало главата.
3. Атирови сите во прав се навлажни ,можете да го поставите во прав топката на ноктите
4.Можете да сенка во прав топката како ви се допаѓа.
5.Прав топката ќе биде сува автоматски време
Повратни информации

Детали

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
1pc
Материјал:
Скулптура Во Прав
Бренд Име:
fengshangmei
НЕТО-WT.:
15g
Број На Модел На:
FSA1605-05
Опис На Производот:
акрилик во прав
Бои:
Пинк бела јасно голи розова природни
Пакување:
Пластични тегла
Употреба:
кристал помине deisgn
отстранете:
Acetone
траење:
Повеќе од 2 недели
Материјал Земја:
САД
ОЕМ:
Yes
оригиналниот:
Жеџијанг мода козметика
Клучни зборови:
акрилик прав течни
Свеж

Избор на клиенти