.

.

New
12 Микс Акрилни Бои во Прав Помине Уметност Прашина во Прав за Декорација на Нокти во Прав Капка Превозот трговија на Големо

12 Микс Акрилни Бои во Прав Помине Уметност Прашина во Прав за Декорација на Нокти во Прав Капка Превозот трговија на Големо

DEN 84.00
DEN 130.08

Стока
Достапно.


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
12 случаен микс Акрилна Боја во Прав
Добар квалитет, за професионална употреба
Само додадете во прав за да се она што се користење или гел или акрил
Може да се користи за да се направи 3 D помине уметност или се меша со блеска или позлати со школка/ опал снегулки за извонредни резултати
Може да се користи на природни или лажни нокти совети
Издржливи пластични случај да ги задржи организиран
Спецификации :
Боја : 12 меша Бои
Школка Материјал : пластични случај
Големина : 11.5 cm x 8.6 х 1,5 см
Newt тежина : 58.5 g
Packege вклучува :
1 кутија на Ноктите во Прав(12 меша бои)

Детали

Бренд Име:
YKS
НЕТО-WT.:
58.5 g
Број На Модел На:
ноктите во прав
Материјал:
акрилик во прав
Количина:
12 меша бои
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Свеж

Избор на клиенти