.

.

New
малку девојки сандали СТП за муслиманите деца чевли беж розова отвори пети лето стил бебе девојки елегантни сандали кристал дијамант

малку девојки сандали СТП за муслиманите деца чевли беж розова отвори пети лето стил бебе девојки елегантни сандали кристал дијамант

DEN 575.52

Стока
Достапно.


материјал :
Горниот : СТП
Обвивка : СТП
Outsole : Tpr(Флексибилна)
Велкро Затворање За Полесно и ИСКЛУЧУВАЊЕ.
Возраст :
чевлите се за 2-5years бебе.
Големина(САД/ЕВРА/INSOLE ДОЛЖИНА) :
7/21/13.5 cm
7.5/22/14.0 cm
8/23/14.5 cm
8.5/24/15.0 cm
9/25/15.5 cm
Оваа сандала е тесен, pls додадете 2cm на нога должина за да изберете големина.
Боја :
Покажа во слики
Тежина :
0.15 килограми
MOQ :
1pair
Поддржува микс цел. Опис :
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако сакате да контактирате со нас, pls користите Онлајн Разговор или едноставно да ни испратите порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Само се чувствуваат слободни да го контактирате со нас треба да имате повеќе прашања.
Уживајте во вашиот онлајн шопинг со нас ! Ви благодариме !
Sand Q бебе со секој чекор од радост!

Детали

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Декорација:
Кристал
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Девојки
Бренд Име:
SANDQ БЕБЕ
Обвивка Материјал:
PU
Outsole Материјал:
TPR
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Тип:
Станот со
Пета Форма:
Fretwork Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Свеж

Избор на клиенти