.

.

New
40pcs Анти-Скенирање Картичка Ракав СТП торбичка OK (ок) за 4.7телефонски сигнал jammer торба зрачење блокатор торба за заштита од зрачење АНТИ СКЕНИРАЊЕ

40pcs Анти-Скенирање Картичка Ракав СТП торбичка OK (ок) за 4.7телефонски сигнал jammer торба зрачење блокатор торба за заштита

DEN 7176.48

Стока
Достапно.


"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
Карактеристики :
1. СТП торба материјали ;
2. Анти-Скенирање Картичка Ракав торба, ok (ок) за банкарска картичка , RFID,NFC и др.
3. Телефон Jammer торба функција за одржување од несакани повици ;
4. Зрачење isolator функција за да ја задржи подалеку од радијација
5. Одговара за телефони во 4.7" телефони или помала големина во различни бренд како што е Iphone, Samsung, Huawei Мвр и така натаму .
40pcs/многу
Спецификации Главната Функција :
1. Анти-Скенирање Картичка Ракав торба : блок секое неовластено скенирање на банкарскиот картичка ,RFID,NFC ,автомобил клуч и така натаму;
2. Телефон Блокирање на Кеса : Б брави Сите Мобилен Телефон Сигнали и телефон зрачење ,повикувачот Ќе Видите Телефон како Недостапни или Мрежа Зафатен Димензија : 15x 8.5x1cm Внатрешна големина : Каталог Уп : Телефон торба , зрачење блокатор

Детали

Бренд Име:
Кан.Дали
Број На Модел На:
D15
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти