.

.

New
Висок Квалитет На Самоодбрана Титаниум Тактички Пенкало Со Компас Волфрам Челична Глава За Само Одбрана Оружје Пишување Тактички Торба

Висок Квалитет На Самоодбрана Титаниум Тактички Пенкало Со Компас Волфрам Челична Глава За Само Одбрана Оружје Пишување Тактички

DEN 1294.00
DEN 1362.24

Стока
Достапно.

Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот.
тоа може да се користи како корисна алатка за самоодбрана оружје и автомобил прозорец стакло прекинувач кога за итни случаи се случува.
Снабдувач Гаранција :
Ние нудиме една година гаранција производство е ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени од злоупотреба, злоупотреба, занемарување или несреќа по приемот) Повратни информации
1, за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.) (L*D)
Тежина : 55g(1.
Тоа е една прекрасна алатка за самоодбрана и да избега од опасност.94 Мл)
Материјал : Тело : TC4 Титаниум Алуминиумски; Глава : Волфрам челик
1 X Титаниум Тактички Пенкало
1 X Преносни Тактички торба Превозот
1, ќе испрати предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме имајте во предвид дека postages/сопствени трошоци (ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците.
2, Плаќањето мора да се примени во рок од 3 дена по ставен на ред.
Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и волфрам челик глава го прави повеќе издржливи и практични. Нов & Висок квалитет Убав изглед, Површината полиран третман и рационализација форма Направен од висок квалитет на Титаниум Алуминиумски мала тежина и издржливи Нормално Пенкало Големина, преносни и повеќе практични Embeded во компас во пен капа, корисна алатка Волфрам челик напад на главата, кои се користат како самоодбрана алатка и итни стакло breake Усвојува високо квалитетни Шнајдер пенкало refills, мазна пишување искуства со преносни тактички торба, се уште има простор за ставање свој edc алатки Убаво пенкало за локална употреба или за подарок за пријатели или за промет на мало со лекови
Големина : Прибл.

Детали

Број На Модел На:
TB01 самоодбрана Титаниум Тактички Пенкало Со Компас Волфрам Челик
Бренд Име:
ANSIR
Материјал:
TC4 титаниум алуминиумски
Големина:
149*13mm (5.87*0.5 In.) (L*D)
Тежина:
55g(1.94 Oz)
Пакување:
Преносни Тактички Торба
Свеж

Избор на клиенти