.

.

New
50pcs Анти-Скенирање Картичка Ракав торба ok (ок) за 6 телефон со функција на сигнал isolator торба за заштита од зрачење jammer торба анти скенирање

50pcs Анти-Скенирање Картичка Ракав торба ok (ок) за 6 телефон со функција на сигнал isolator торба за заштита од зрачење jammer

DEN 11000.16

Стока
Достапно.


"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Продажба точка на производот :
1. чувајте вашиот Мобилен Телефон далеку од Несакани Повици кога сте на одмор ;
2.
Спецификации Главната Функција :
1.
Многу видови на боја ,по случаен избор да го бродот ако не се истакне која боја потреби . Многу големи димензии ( внатрешна големина 19x 11cm ) ,ок одговара за телефонот во рок од 6 инчи ( или телефон со големина 18x 10cm ) . Зрачење isolator функција за да ја задржи подалеку од радијација
5. Каталог Уп : Видиме блокатор, Mobilephone блокатор исто Така, можете да го користите како торба за да ги носите вашата дигитална камера . Телефон Блокирање на Кеса : Б брави Сите Мобилен Телефон Сигнали и телефон зрачење ,повикувачот Ќе Видите Телефон како Недостапни или Мрежа Зафатен Димензија : 190mm х 110 mm (L x W ) Внатрешна големина : 180 X100mm ( телефон во рок од 6 инчи ). Телефон Jammer торба функција за одржување од несакани повици ;
4. Анти-Скенирање Картичка Ракав торба : блок секое неовластено скенирање на банкарскиот картичка ,RFID,NFC ,автомобил клуч и така натаму;
2.
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .

Детали

Бренд Име:
Кан.Дали
Број На Модел На:
d66
Боја:
Црна#000000
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти