.

.

New
10pcs/многу Анти-Скенирање Картичка торба ok (ок) за 6 телефони w/ функција на сигнал jammer зрачење блокатор торба & бременоста зрачење заштитник

10pcs/многу Анти-Скенирање Картичка торба ok (ок) за 6 телефони w/ функција на сигнал jammer зрачење блокатор торба & бременоста

DEN 1908.96

Стока
Достапно.


Спецификации Главната Функција :
1. Анти-Скенирање Картичка Ракав торба, ok (ок) за банкарска картичка , RFID,NFC и др. Каталог Уп : Видиме блокатор, Mobilephone блокатор исто Така, можете да го користите како торба за да ги носите вашата дигитална камера .
"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) . Зрачење isolator функција за да ја задржи подалеку од радијација
5. Многу големи димензии ( внатрешна големина 19x 11cm ) ,ок одговара за телефонот во рок од 6 инчи ( или телефон со големина 18x 10cm ) . Анти-Скенирање Картичка Ракав торба : блок секое неовластено скенирање на банкарскиот картичка ,RFID,NFC ,автомобил клуч и така натаму;
2. чувајте вашиот Мобилен Телефон далеку од Несакани Повици кога сте на одмор ;
2.
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
Продажба точка на производот :
1. Телефон Блокирање на Кеса : Б брави Сите Мобилен Телефон Сигнали и телефон зрачење ,повикувачот Ќе Видите Телефон како Недостапни или Мрежа Зафатен Димензија : 190mm х 110 mm (L x W ) Внатрешна големина : 180 X100mm ( телефон во рок од 6 инчи ). Телефон Jammer торба функција за одржување од несакани повици ;
4.

Детали

Бренд Име:
Кан.Дали
Број На Модел На:
s23
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Број На Модел На:
s23
Свеж

Избор на клиенти