.

.

New
Професионални Мултифункционален Работи Половината Торба Еластичност Женска Салата Фитнес Џеб За 5.5 Инчен Телефон Џогирање Спорт Чанта

Професионални Мултифункционален Работи Половината Торба Еластичност Женска Салата Фитнес Џеб За 5.5 Инчен Телефон Џогирање Спорт

DEN 356.00
DEN 474.24

Стока
Достапно.


Име на производ : Sz Bla Ze Lycra Мултифункционален Работи половината Чанта
Материјал : 82% Најлон 18%Spandex
Функција :
1. Корселе дизајн,направете ја вашата торба Невидливи,поубаво кога се работи или фитнес
2. Lycra Материјал, Добра еластичност ,Beathable Повеќе Удобно носење. Zippered затворање дизајн,лесно да се носат.
3. Мал волумен и голем капацитет, Може да се стави вашиот копчињата и на Мобилен Телефон (5.5 инчен Iphone 7 Плус е во ред) и некои пари внатре. Слободата на вашата страна.
4. Посебни Телефон торба дизајн,лесно да го ставите Телефонот во внатрешноста. Копче за Заштита на Desigh,вашиот Клуч ќе се не изгуби.
Големина : S/M/L/XL за да Изберете; Боја : Розова/Црна/Светло Жолта Пол : мажи или жени, унисекс е Применливо : Работи/Фитнес/јава/спорт/travel/Неврзан/отворено за патување/Авантура ве Молиме, изберете ја Големината според вашиот половината. можете да изберете големина во боја опција. Големина S M L XL Половината(во) 26-30 31-35 36-40 39-45 Половината(cm) 66-76 80-90 90-102
100-114 Забелешка : Големината е рачно изработени мерење,поради сите мерења во различни начини,1-3cm на грешката е во нормални граници,Pls ве молиме имајте на ум,благодарение!
И предмети може да се испрати од Москва,но некое време треба да одите да се земе од Пост.Ако сакате да испраќате од Москва ве Молиме, изберете send од русија.ви благодариме!
Предмети Детали :
Боја Покажува :

Детали

Тип на спорт:
Фитнес
Бренд Име:
SzBlaZe
Материјал:
Најлон
Капацитет:
Помалку од 20L
Големина:
S/M/L/XL
боја:
Светло Жолта/Црна/P
Материјал:
82% НАЈЛОН и 18% Spandex
F:
Дише/Удобно/Голема Складирање
S:
Жените и Мажите за Унисекс
Свеж

Избор на клиенти