.

.

New
Спортски Количка Торба Унисекс Голем Капацитет Патна Чанта Водоотпорен Најлон Салата Торба Патување Багаж Фитнес Duffle Кеси

Спортски Количка Торба Унисекс Голем Капацитет Патна Чанта Водоотпорен Најлон Салата Торба Патување Багаж Фитнес Duffle Кеси

DEN 598.00
DEN 948.48

Стока
Достапно.


Спортски Количка Торба Унисекс Голем Капацитет Патна Чанта Водоотпорен Најлон Салата Торба Патување Багаж Фитнес Duffle Кеси Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 cm Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод ве Молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување

Детали

Тип на спорт:
Фитнес
Бренд Име:
Tanluhu
Материјал:
Најлон
Капацитет:
20-35L
боја:
Црна/Портокал/Езеро Сино/Сино/Зелено/Роуз/Виолетова
Стил:
Моден салата спортска торба
квалитет:
Врвен квалитет
QC:
Тест еден по еден
Бесплатен Превозот :
Yes
Мулти-функција :
Чанта/Една торба
Погоден За :
фитнес салата патување туризам отворено спорт
Големина:
45*20*25 CM
НЕМА.:
J41
Свеж

Избор на клиенти