.

.

New
Aosbos Drawstring Ранец Лист Модел Спортски Торби за Жени Мажи Отворено Фитнес Тренинг Салата Торба За Чевли Складирање Drawstring

Aosbos Drawstring Ранец Лист Модел Спортски Торби за Жени Мажи Отворено Фитнес Тренинг Салата Торба За Чевли Складирање Drawstring

DEN 384.00
DEN 639.36

Стока
Достапно.

Влезете во мојот Alibaba, и да видат следење детали во трансакции. Почитувани клиенти, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот поштенски код кога ќе ги напишете вашите лични информации, така што можеме да го испрати до вашата адреса точно.Како што се : Фитнес;Одмор;Плажа кампување;Кратки патувања;Училиште;Шопинг и така натаму.Тоа може да се користи во сите видови на активности.Сите големина,е прирачник за мерење ,ве молиме оставете 1-2 см разлики,ви благодариме.
Aosbos Drawstring Ранец Лист Модел Спортски Торби за Жени Мажи Отворено Фитнес Тренинг Салата Торба За Чевли Складирање Drawstring Јога Торба Опис
Пакет листата :
1* Drawstring Ранец
Спецификации :
Бренд Име:Aosbos
Материјал : Полиестер,Оксфорд,Платно
Големина на : 40*35cm
Капацитет : Помалку од 20 L
Декорација : Писмо,Цвеќиња
Предмет Тип : Салата Спортска Торба/ Drawstring Кеси
Употреба : Drawstring Ранец за Спорт,Торба за Чевли,Училиште Торба,Шопинг Торба
1. Можете да ги пратите вашите цел на превозот веб-страницата на друштвото со следење на број предвидени.Како што се : Фитнес;Одмор;Плажа кампување;Кратки патувања;Училиште;Шопинг и така натаму.При плаќање на интернет, вашите податоци се заштитени од страна на Veri Sign SSL енкрипција (највисоко ниво на заштита ccommercially е достапна).
П : Како можам да ги пратите мојата цел?
A : Откако ќе брод вашата нарачка, следење на број ќе се генерира.
Вашите трансакции се секогаш гарантира со Ali Express.

Детали

Тип на спорт:
Фитнес
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Aosbos
Капацитет:
Помалку од 20L
Големина:
40*35cm
Број На Модел На:
W0036
Декорација:
Буква,Цвеќиња
Тип На Објект:
Салата Спортска Торба/ Drawstring Кеси
Употреба:
Drawstring Ранец за Спорт,Торба за Чевли,Училиште Торба,Шопинг Торба
Свеж

Избор на клиенти