.

.

New
Бесплатен превозот кујна мултифункционален задебелување на 304 нерѓосувачки челик потоне еден слот пакет садопери 80X49.5cm

Бесплатен превозот кујна мултифункционален задебелување на 304 нерѓосувачки челик потоне еден слот пакет садопери 80X49.5cm

DEN 33360.00
DEN 66720.00

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Детали

Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Инсталација Тип:
Undermount
Бренд Име:
tangwu
Број на Дупки:
еден
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
ву танг
Потоне Стил:
Еден Сад
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
800*495*240mm
кодот на производот:
TANGWUJ
Дебелина:
1.0 mm
JR:
3290
Свеж

Избор на клиенти