.

.

New
Бесплатен превозот на 304 нерѓосувачки челик потоне еден ритам пакет интегрирани цртање садопери 70X45cm

Бесплатен превозот на 304 нерѓосувачки челик потоне еден ритам пакет интегрирани цртање садопери 70X45cm

DEN 13800.00
DEN 27600.00

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Детали

Бренд Име:
tangwu
Број на Дупки:
Две
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Потоне Стил:
Еден Сад
Функција:
Со Тапа
Инсталација Тип:
Undermount
Сад Форма:
Правоаголни
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
1
Големина:
700mmx450mmx200mm
кодот на производот:
TANGWUJ
Свеж

Избор на клиенти