.

.

New
Бесплатен превозот Прирачник двојно ритам кујнски мијалник големите 1 мм дебел храна одделение на 304 нерѓосувачки челик стандардна топла продаде 81x44 CM

Бесплатен превозот Прирачник двојно ритам кујнски мијалник големите 1 мм дебел храна одделение на 304 нерѓосувачки челик стандардна

DEN 27216.00
DEN 54432.00

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 8 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Вода дренажа*2 3.Канализација цевка . систем 4.Сапун Фармацевт 5.Потрошувачка кошница 6.Допрете го
7.Вода Overflow Уред


Детали

Потоне Стил:
Двојно Сад
Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Број на Дупки:
Две
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
810x440 MM
JR:
1799/1899
кодот на производот:
TANGWUO
Свеж

Избор на клиенти