.

.

New
Tangwu Храна-одделение 304 од не ' рѓосувачки челик Потоне големи еден ритам фитинзи заврши моден кујна 810x490x220 MM

Tangwu Храна-одделение 304 од не ' рѓосувачки челик Потоне големи еден ритам фитинзи заврши моден кујна 810x490x220 MM

DEN 19488.00
DEN 38976.00

Стока
Достапно.

Сапун Фармацевт
12.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 14 КОМПЈУТЕРИ 1.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење .
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна.Потрошувачка кошница 6.Сечкање одбор 11. можеби физички производи е мала разлика .Detearing Вода Слив 7.Вода дренажа 4. Водовод*2

[xlmodel]-[custom]-[43394] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор .Сечкање одбор полица 8. Многу добра продукција се за вас. Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации.Канализација цевка 5.Агол на вентил*2 10. ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување.

Детали

Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Број на Дупки:
еден
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Потоне Стил:
Еден Сад
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
810x490x220 MM
JR:
1038/1008/910/860
кодот на производот:
TANGWUX
Свеж

Избор на клиенти