.

.

New
Tangwu 304 од не ' рѓосувачки челик резервоарот кујна задебелување рака цртање задебелување прирачник потоне еден резервоар 68x46 cm

Tangwu 304 од не ' рѓосувачки челик резервоарот кујна задебелување рака цртање задебелување прирачник потоне еден резервоар 68x46

DEN 29400.00
DEN 58800.00

Стока
Достапно.

Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена. Примените производ во боја преовладуваат . Преовладуваат
. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43185] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Ве молиме имајте во предвид. Она што со тежина според конкретната примена.5-1 цм ) во мерењето. Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време.

Детали

Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Број на Дупки:
еден
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Потоне Стил:
Еден Сад
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
680mm*460mm*220mm
кодот на производот:
TANGWUS
пакување wight:
14.2 kg
Пакување големина:
75x55x30cm
Свеж

Избор на клиенти