.

.

New
Црн череп гума foyer тепих 3D Черепот Печати Дома тепих за Дневна Соба, Спална соба, Кујна декорација Мат Бања Не се лизга Килими

Црн череп гума foyer тепих 3D Черепот Печати Дома тепих за Дневна Соба, Спална соба, Кујна декорација Мат Бања Не се лизга Килими

DEN 722.00
DEN 1032.00

Стока
Достапно.


| СЦЕНА НА ЕКРАНОТ
| СЦЕНА НА ЕКРАНОТ

Детали

Големина:
40cmx60cm, 45cmx70cm, 45cmx75cm, 60cmx90cm
Број На Модел На:
alsqbkl
дизајн:
Aubusson
Возрасна Група:
Возрасни лица
Употреба:
Кујната,Врата,Дома,Во Бањата,Подот,Хотел
Функција:
Против Пролизгување
Бренд Име:
KELOSICI
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Природна Гума
Техника:
Не текстил
Свеж

Избор на клиенти