.

.

New
Зимски Новороденото, Мали Деца, Момчиња И Девојки Облека Поставите Бебе Момче Одговараат На Модата Деца Бебе Облека Дете Доенче Поставите Возраст 0-2 Година

Зимски Новороденото, Мали Деца, Момчиња И Девојки Облека Поставите Бебе Момче Одговараат На Модата Деца Бебе Облека Дете Доенче

DEN 310.00
DEN 435.84

Стока
Достапно.

Ве молиме проверете со вашиот земјата'scustoms канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Сите пораки на налози НЕМА да се обработи за време на викенди и празници.
Зимски Новороденото, Мали Деца, Момчиња и Девојки Облека Поставите Бебе Момче Одговараат на Модата Деца Бебе Облека Дете Доенче Поставите Возраст 0-2 Година Забелешка : 1 ве Молиме видете Големина Дефиниција, купи со претпазливост, ви благодариме 2 Прирачник за мерење може да биде 1-2cm отстапување 3 бојата на објектот може да биде малку посветли или потемни отколку слики Пакување : 1 Pcs Симпатична Бебе Jumpsuit
Прифаќаме само Alipay(Зачувам) .Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка pirce или на превозот обвиненија. Ние се потпираме на нашите Aliexpress репутација и клиентите satifaction да се успее. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Нашите norml бизнис час е од понеделник до петок во 9 ЧАСОТ за да 6ЧАСОТ Пекинг Време.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Како сезона,тоа ќе потрае околу 20-40 работни денови за испорака.Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена откако сте го добиле.

Детали

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
YZ006B
Материјал Состав:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти