.

.

New
Џеси Vinson Бохемски Стил за Печатење Долго Одблесокот Ракав Midriff Jumpsuit Длабоко V деколте, Чипка Краток Jumpsuit

Џеси Vinson Бохемски Стил за Печатење Долго Одблесокот Ракав Midriff Jumpsuit Длабоко V деколте, Чипка Краток Jumpsuit

DEN 720.00
DEN 1199.04

Стока
Достапно.

Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.Ако не сте сигурни за вашата големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас или ни остави порака.Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди оценка . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже , ние ќе ви ги даде $3 забава без ограничување .Ви благодариме за вашето разбирање.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
100% Сосема Нов.Ако сакате да брод од страна на други превозот начини, ве молиме да бидат слободни да контакт. Сина, Виолетова
1. Тоа само проценето време за испорака, вистинските превозот време може да го одложи поради сигурни причина понекогаш, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере нас. Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС, VK, Приклучоци и Facebook , им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $3 премногу.Бидејќи на различни светлина и на екранот за поставување , вистинската боја може да биде малку различен од фотографии е прикажано.
Боја : Сина / Виолетова
Големина : M, L,XL
Повод : Секојдневниот,Секојдневен, Партија , Плажа
Пакет : 1 x Jumpsuit
1.

Детали

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Декорација:
Ланче
Тип:
Playsuits
Број На Модел На:
60DCS95023
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
ЏЕСИ VINSON
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
Одговара Тип:
Лабава
боја:
Бохемски Печатење
јазичето:
Жените jumpsuit
Големина:
M-XL Women jumpsuit
Година:
2017 нова мода
тип 1:
midriff jumpsuit
тип 2:
Бохемски Jumpsuit
тип 3:
краток jumpsuit
Тип 4:
Чипка-Up
Тип 5:
Одблесокот Ракав
Свеж

Избор на клиенти