.

.

New
Топла продажба Секси Печатење Шупливи Backless Крстот Длабоко V вратот Возбудува Краток Jumpsuit Празник Плажа Rompers Playsuit

Топла продажба Секси Печатење Шупливи Backless Крстот Длабоко V вратот Возбудува Краток Jumpsuit Празник Плажа Rompers Playsuit

DEN 864.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Декорација:
Appliques
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Тип:
Playsuits
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Памук,Полиестер,Lycra
Материјал:
Памук,Полиестер
Должина:
Shorts
Големина:
S M L XL 2XL
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти