.

.

New
2018 зима bebes облека девојки romper доенчиња пижами руно бебе jumpsuit маскирани бебе фокс облека дете момчиња топла облека

2018 зима bebes облека девојки romper доенчиња пижами руно бебе jumpsuit маскирани бебе фокс облека дете момчиња топла облека

DEN 477.00
DEN 711.36

Стока
Достапно.


2018 зима bebes облека девојки romper доенчиња пижами руно бебе jumpsuit маскирани бебе фокс облека дете момчиња топла облека

Детали

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Памук, Полиестер
Број На Модел На:
999
Бренд Име:
БЕБЕ ОСКАР Е
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
НЕМА.:
999
Пол:
Бебе момчиња и девојчиња
Sleeve:
Долг Ракав
Главната Ткаенина:
Руно
боја:
Сива, сина шапка срце, пинк го изразат тоа
Висина:
12M,18 МИЛИОНИ,24M
Применливи Возраст:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Свеж

Избор на клиенти